K

Sennik Kamień szlachetny

Znaleźć: oznacza zbliżającą się klęskę. Oglądać: dobre rokowania na przyszłość. Ukraść: passa niekorzystnych wydarzeń.

Sennik Kineskop

Zepsuty: czekają Cię obowiązki w domu. Naprawiać: zajmujesz się niepotrzebnymi rzeczami. Naelektryzowany: domowe porządki.

Sennik Kałuża

Wpaść w kałużę: zostaniesz wrobiony/a. Widzieć: uważaj na plotkarzy. Kałuża krwi: wypadek. Głęboka kałuża: poważny problem. Przeskoczyć kałużę: uda Ci

Sennik Klaun

Widzieć: zły humor, który musisz ukrywać. Być: brak pewności siebie i wiary w osiągnięcie celu. Oglądać występ: obawa przed wyśmianiem.

Sennik Kolana

Widzieć: symbol seksualny. Chore: zapowiedź kłopotów. Zdrowe: powodzenie w sprawach finansowych. Krwawiące: strata bądź smutek.

Sennik Kradzież

Widzieć: szybko się dorobisz, ale kosztem znajomych. Być świadkiem: brak zdecydowania. Zostać okradzionym: obawa o swoją niezależność.

Sennik Komornik

Widzieć: udane interesy. Z nakazem: uda się pomyślnie doprowadzić sprawy do końca. Być: bądź twardy, a uda Ci się osiągnąć

Sennik Koszyk

Widzieć: wesołe nowiny dotyczące życia rodzinnego.

Sennik Koryto

Widzieć: oznaka dobrobytu. Jeść z niego: wykorzystaj swoją szansę by uniknąć problemów na przyszłość. Budować: planujesz na kogoś zasadzkę. Wrzucać

Sennik Klinika

Widzieć klinikę: oznaka choroby bądź wypadku. Być pacjentem w klinice: możesz liczyć na najbliższych. Nie zostać przyjętym: ktoś rzuca Ci

Sennik Konkurent

Uważaj na osoby, które z Tobą rywalizują, czeka Cię pasmo porażek.

Sennik Karabin

Unikaj niebezpiecznych miejsc. Strzelać: szukasz pomocy. Nosić: tęsknota za bliską osobą. Zabijać z karabinem: opanuj emocje.

Sennik Koncerz

Trzymać: masz duże atuty, ale nie potrafisz ich wykorzystać. Walczyć: uda Ci się pokonać rywali. Wbić w ziemię: spokój i

Sennik Kordelas

Trzymać: poczucie zagrożenia. Nieść: ruch, którym zdobędziesz uznanie i szacunek. Walczyć: ktoś Cię uraził bądź zmówił przeciwko Tobie.

Sennik Kilof

Symbolizuje wytrwałość i siłę woli. Pracować nim: Twoje starania osiągną zamierzony skutek.

Sennik Kasztany

Spadające: korzystaj z tego, co da Ci los. Przejrzałe: niewykorzystane szanse.

Sennik Krzemień

Rozpalać nim ogień: musisz poradzić sobie sam z problemami, które Cię dotkną.

Sennik Klątwa

Rzucać klątwę: urażenie i niechęć. Ktoś rzuca klątwę na Ciebie: dobry znak.

Sennik Komórka

Rozmawiać: pilne sprawy do załatwienia. Zgubić: brak atutów w ważnej sprawie. Wyrzucić z dziewiątego piętra: próbujesz wyzbyć się ograniczeń. Kupić:

Sennik Kościół

Poszukiwanie pocieszenia w trudnej sytuacji. Śpiewać w kościele: realizacja pragnień. Zniszczony: ktoś lekceważy Twoje zdanie.

Scroll to Top