Ciąża

Sennik Ciąża

Ciąża we śnie symbolizuje pragnienie zmian w życiu, przejście z jednego etapu do drugiego. Może wynikać z ogólnego niezadowolenia z życia, pewnych niepowodzeń, oznaczać konieczność wewnętrznego oczyszczenia z powodu popełnionych w przeszłości czynów.

Ciąża dla panny: oznacza dobre zdrowie i podejmowanie rozsądnych wyborów życiowych ale także późne zamążpójście.

Sen o ciąży dla mężatki: symbolizuje dysharmonię w pożyciu małżeńskim, która ma destrukcyjny wpływ na jakość życia.

Ciąża żony (mężczyźni): zwiastun narodzin w niedługim czasie.

Ciąża dla wdowy: nowa znajomość zakończy się małżeństwem.

Sen o ciąży jest symbolem początku lub pragnienia zamknięcia jednego rozdziału w życiu i otworzenia nowego. Pragnienie to wynika z niezadowolenia z własnego życia, niepowodzeń w niektórych dziedzinach oraz z uczucia niezaspokojenia i niewykorzystania własnych możliwości.

Kobieta, która śni, że jest w ciąży, cieszy się doskonałym zdrowiem. Jednocześnie napotyka na swojej drodze wiele pokus, które jednak skutecznie zwalcza, by podążać właściwą drogą.

Dla mężatki sen o ciąży oznacza, że powinna się zastanowić nad swoimi stosunkami małżeńskimi. Sen wydaje się wskazywać na to, że nie wszystko układa się dobrze. Pora rozwiązać problemy, a dopiero wtedy można mówić o harmonii małżeńskiej.

Jeżeli mężczyzna śni, że jego żona jest w ciąży, to znak, że faktycznie spodziewa się dziecka lub też niebawem zajdzie w ciążę, oraz że urodzi syna.

Wdowę, która śni o ciąży, czeka ślub. Młoda kobieta, która śni, że jest w ciąży, nieprędko zajdzie w ciążę i wyjdzie za mąż.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top